Ekonomi

Yeni İnovasyon Yüzyılına Katılın. Katılımlar ücretsiz, kayıtlar devam ediyor

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Tarafından 12-13 AralıkHaliç Kongre Merkezi’nde “İnovasyonun Yeni Yüzyılı”temasıyla 9. kez gerçekleştirilecek. Türkiye İnovasyon Haftası için online kayıtlar devam ediyor.Türkiye’nin en kapsamlı inovasyon etkinliğinde yerinizi almak ve ücretsiz giriş yapmak için inovasyon haftasıKayıt web sitesi üzerinden yapılır.

Global şirketlerin üst düzey yöneticilerinden kanaat önderlerine, akademisyenlerinden öğrencilerine, Türkiye’nin önde gelen şirket yöneticilerinden kamuoyunun üst düzey temsilcilerine kadar. yenilikçi tüm paydaşlar bir araya geliyor. Farklı alanlarda inovasyon, Türkiye’nin inovasyon atakları ve projeleri, güncel öncelikler ve yenilikçi teknolojiler, başarılı küresel fikirli girişimler, inovasyonu teşvik eden yatırımlar, inovasyonun geleceğini gören genç nesiller, enstalasyonlar, dijital sanat edisyonu, Arura Standı, Sıfır Noktası Standı konulu paneller , Down Earth Stand, Özel Seri Stand, Geçmiş, Bugün & Gelecek Stand gibi güçlü içeriğiyle ilham verici bir inovasyon etkinliği sizleri bekliyor.

Gelişim, değişim ve dönüşümün önde gelen isimleri Türkiye’nin en kapsamlı inovasyon etkinliğinde buluşuyor.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Onurları İnovaLİG Şampiyonlar Ödül Töreni ile gerçekleştirilecek olan İnovaLİG Şampiyonlar Ödül Töreni, gençlere yön veren İnovaTİM İnovasyon Yarışı Ödül Töreni ve kurumsal inovasyonun katılacağı InoSUIT Sertifika Töreni ile başarıların taçlandırılacağı etkinlikte öncüler; savunma sanayinin artan maliyeti BAYKAR CEO’su Haluk Bayraktargelecekbilimci ve “Robotların Yükselişi”kitabın yazarı martin ford, MIT Araştırmacısı ve “Büyülü Nesneler: Tasarım, İnsan Arzusu ve Nesnelerin İnterneti”kitabın yazarı David Gül,girişimcilik dünyasının en değerli temsilcilerinden biri olduğu gibi “Girişim Macerası”kitabın yazarı, CapitalDemocracy’nin kurucusu Emir Hegazietkinliğin ana konuşmacılarıdeneyimlerini, fikirlerini ve içgörülerini konuklarıyla paylaşacak.

Türkiye’nin yenilikçi iş ve hizmetlerini üreten projenin stratejik ortakları arasında yer alan, TEB, LC WAIKIKI, TUSAŞ, AZ RAFİNE METAL, TURKCELL, ZİRAAT BANKASI, HDI İHRACAT GELİŞTİRME, TEI, TÜRKİYE SİGORTA, TIRYAKİ, MONSTER, SOCAR ve TÜRK HAVA YOLLARITürkiye İnovasyon Haftası için hazırlanacak deneyim alanlarında yeni nesil çalışmalar ve analizler tanıtılırken, marka temsilcileri de ilgili panellerde deneyimlerini paylaşacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu