Haber

Ticaret Bakanlığı’nda devir teslim: Halkımızın refahı için çalışacağız

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, görevi Mehmet Muş’tan devraldı. Ticaret Bakanlığı’nın düzenlediği törende konuşan Mehmet Muş, görevi Ömer Bolat’a devrederken, “Başarılar dilerim, bol şanslar” dedi.

Ticaret Bakanı Ömer Bolat törende şu açıklamaları yaptı:

“Sayın bakanım, güçlü alkışlar sizin ne kadar sevildiğinizin kanıtıdır. Ticaret Bakanlığı görevini başkanımız bana devretmiştir. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti hükümetleri tarafından büyük başarılar elde edilmiştir. Mehmet Muşla AK Parti MKYK’da bire bir görev yaptık.İhracatımız 36 milyar dolardan 255 milyar dolara kadar değişiyor.Hepsi ülkenin yükselmesine büyük katkı sağladı.Seçim bitti, Türk Yüzyılı geçti. Başladık.Her şey insanımız için diyoruz.Mevcut sorunları hep birlikte çözeceğiz.

Yüzyıl Türkiye’sinde halkımızın memnuniyeti ve refahı için çalışacağız. Hizmet ihracatımızın da değerli olduğunun altını çizmek isterim. Çoklu fiyat artışlarını ortadan kaldırmayı hedefleyeceğiz. Fiyat istikrarını sağlamak önceliğimizdir. Besmele ile yola çıktık, lütfen dualarınızda bizi unutmayın. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu