Teknoloji

Pokemon Go geliştiricisi Niantic, yeni bir Monster Hunter oyunu yapıyor

 
Capcom ve Pokemon Go geliştiricisi Niantic, Monster Hunter dünyasına dayanan yeni bir taşınabilir oyun için açıklama yapıyor. Eylül ayında çıkması planlanan Monster Hunter Now adlı yeni oyun, Capcom’a göre kapsamlı bir yaratık avı deneyimi sunacak.
 
Oyun Pokemon Go’ya benzeyecek
 
 
 
Pokemon Go’da olduğu gibi yeni Monster Hunter oyunu da oyunculara gerçek bir deneyim sunacak. Bu kapsamda oyuncular konumlarını aktifleştirerek çevrelerini keşfedebilecekler ve artırılmış gerçeklik teknolojisi ile gerçek dünyada çeşitli konumlara isabetli bir şekilde yürüyebilecekler.
 
Monster Hunter Now’da oyuncular avcı rolünü üstlenecek ve gerçek dünyada ortaya çıkan canavarları avlayabilecekler. Her yaratığın kendi görünümü ve gücü olacaktır. Yine oyuncular bu canavarları avlamak için diğer oyuncularla takım kurabilecekler ve ayrıca uygulama kapalıyken bile boş zamanlarında canavar avı özelliğini aktif hale getirebilecekler.
 
Monster Hunter Now’ın Eylül 2023’te çıkması planlansa da kapalı betası 25 Nisan’da başlayacak. Oyuncular bu betaya oyunun resmi internet sitesinden kayıt olabiliyor.
 

 

haberyomra.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu