Renk

Apple Farklı Renk Seçenekleriyle AirPods Satmak İstedi – Webtekno

ABD’li teknoloji devi Apple, pek çok farklı kategoriden çalışmalarıyla karşımıza çıkıyor. son derece başarılı AirPod’lar Kulaklık bunlardan biri. İlk olarak 2016 yılında ortaya çıkan cihaz, o zamandan beri ortalıkta dolaşıyor. sadece beyazRenk seçenekleri mevcuttu.

Ancak bugün ortaya çıkan bilgiler, ilk etapta Apple’ın AirPods modellerini gösteriyor. farklı renk seçenekleri ileSunmayı düşündüğünü gösterdi.

Apple, iPhone 7 ile uyumlu olacak şekilde AirPods modellerine pembe, kırmızı, mor, siyah ve sarı renkleri getirmek istedi.

Apple koleksiyoncusu “KosutamiSan” isimli bir Twitter kullanıcısının paylaştığı görseller, şirketin işin ilk aşamalarında farklı renkleri düşündüğünü gösterdi. Ancak şirket daha sonra buna karşı bir karar aldı ve sadece beyaz renkle yoluna devam etti. kullanıcı, bu kararın işin ilk lansmanına çok yakın bir zamanda alındığını söyledi.da eklendi.

Kosutami adlı kullanıcı, şirketin birinci nesil AirPod’larını kullanıyor. pembe, kırmızı, mor, siyah ve sarı Renk seçeneklerini değerlendirdiğinden bahsediyor. Son olarak, mor renk iptal edilir. iPhone 7 renk seçeneklerini eşleştirmeKulaklıklar için bu renklerin düşünüldüğünü ekliyor.

Apple’ın kulak içi kulaklıklarında neden sadece beyaz kullandığını merak ediyorsanız;

damalhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu