Haber

Ankara’da Otopark Kavgası: Komşu Aileler Birbirlerine Silah ve Bıçak Çekti

Ankara’da iki komşu aile, otopark kavgasında birbirlerine silah ve bıçak çekti. Olay, diğer komşuların araya girmesiyle sona erdi.

Edinilen bilgiye göre, Etimesgut ilçesindeki Turkuaz Konutları’nda oturan terör gazisi Tuncay A. ile komşusu Furkan E. arasında park yeri nedeniyle tartışma çıktı. 3 yıl önce aynı iddianın ortasında çıkan tartışmanın çıktığı ve iki komşunun karşı karşıya geldiği öğrenildi. İddiaya göre, bu sırada Furkan E.’nin annesi Tuncay A.’nın eşine hakaret etti. Annesine hakaret edildiğini duyan Tuncay A.’nın oğlu Emrullah A., elinde bıçakla evin balkonundan otoparka atladı. Furkan E. ise baba Tuncay A. ve oğluna tabanca çekti. Olay, diğer komşuların ortaya çıkmasıyla son buldu.

“Protez gözümü 10 gün kullanamıyorum”

Tuncay A., olayda eşi ve oğlunun darp edildiğini savundu. Geçen hafta sonu eşiyle otoparkta bulunduğu sırada komşuları tarafından taciz edildiğini belirten Tuncay A., Furkan E. tarafından vurulduğunu savunarak, “Eşime şahsın annesi Emine SE tarafından hakaret edildi. Binanın altıncı katından, namusu ve haysiyeti hakkında.Eşim de (kadının oğluna)”Annene iyi bak” dedi.Eşim kendini açıklamaya çalışırken oğlu geldi. Annesi de kadın, eşim de kadın. Çaresiz kaldık, perişan durumdayız. “Gözüme çarptı. Protez gözümü 10 gün kullanamıyorum” dedi.

“Oğlum yerine beni bıçaklayın”

Tuncay A., olaya tanık olan oğlu Emrah A.’nın sinirlenerek elinde bıçakla otoparka geldiğini ancak daha sonra elindeki bıçağı fırlattığını belirterek, “Bu kez Gizem E. ., karşı tarafın gelini oğlumu bıçaklamaya çalışıyor.Annesi o sırada ayılıyor ve koltuğundan kalkıyor.’Oğlumu bıçaklayacağına beni bıçakla’ diyor. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu