Haber

Ali Koç, Ahmet Nur Çebi ve Ertuğrul Doğan PFDK’ya sevk edildi

F.Bahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Parıltı Çebi ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edildi.

TFF’den yapılan açıklamaya göre, F.Bahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, hakem ve diğer maç görevlilerine yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK’ya sevk edildi. Antrenör ayrıca sportmenlik dışı davranışları ve hakaretleri nedeniyle de disiplin cezasına çarptırıldı.

Beşiktaş Kulübü, sosyal medyadaki sportmenlik dışı davranışları, hakem ve diğer maç görevlileri hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK’ya sevk edildi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye de sportmenlik dışı davranışları, hakem ve diğer maç görevlileri hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle disiplin cezası verildi.

Siyah-Beyazlıların teknik direktörü Burak Yılmaz, Bitexen Antalyaspor karşılaşmasının ardından hakem ve diğer maç görevlileri hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK’ya gönderilen bir diğer isim oldu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, F.Bahçe maçı sonrası yaptığı röportajda hakaret ettiği, sportmenliğe aykırı davranışları, hakem ve diğer maç görevlileri hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle disiplin cezasına çarptırıldı.

VavaCars Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, hakem ve diğer maç görevlileri hakkında yaptığı açıklamalar ve sportmenlik dışı davranışları nedeniyle PFDK’ya sevk edildi. (HABER MERKEZİ)

karabaglar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu